slidebg1

Vind een therapeut

Hier vind je alvast een vrijblijvend overzicht van personen uit verschillende strekkingen en sectoren die een erkende opleiding Brainspotting fase 1 én fase 2 hebben gevolgd.

Heb je minstens Brainspotting Fase 1 én Fase 2 gevolgd? Klik dan hier om opgenomen te worden in de lijst.



Regio Therapeut Tel/Email Website
2800 Mechelen An Van Hassel +32(0)485 55 60 50
An@brainspotting.be
www.brainspotting.be
2360 Oud-Turnhout Anke De Vooght 0489454821
anke@mail.be
www.samenoppad.be
2500 Lier Ann Bilsen 0472 33 57 39
info@debeleving.be
www.debeleving.be
9840 Zevergem Ann Verstraete 0477 924658
Ann.zonenmaan@gmail.com
Zonenmaan.be
2930 Brasschaat Anna Dyck 0496/08.33.53
anna@namarupa.be
www.namarupa.be
1098 TE Amsterdam Anne-Brit Voorn 0681101778
info@thecoachingpartners.nl
www.thecoachingpartners.nl
3570 Alken Anneleen Vanroy 0494/655095
info@phpt-de-verbinding.be
www.phpt-de-verbinding.be
3118 Werchter Bernaert Veerle 0479/592340
veerleb55@gmail.com
2060 Antwerpen Brigitte Verdonk 0486 50 16 08
brigitte.verdonk@gmail.com
ininteractie.be
2328 Meerle Martine Brosens /Spiegelend Paard 0486447907
martine.brosens@spiegelendpaard.be
www.spiegelendpaard.be
4611BG Bergen op Zoom Carla Perdaems 0031642469367
info@stresspreventie.nl
www.newhealthconcept.nl
2275 Wechelderzande Christine Adriaenssens 0475499000
mariechristine.adriaenssens@gmail.com
www.eostre.be
9260 Serskamp Danny Tant 0474 38 48 29
danny.tant@telenet.be
www.dannytant.be
9870 Zulte De Loof Ilse 0475/91 41 80
info@volharten.be
www.volharten.be
9000 Gent De Vocht Lucas +32 478 75 00 26
info@lucasdevocht.be
www.lucasdevocht.be
8020 Oostkamp De Vuyst Leen 0497501275
leen@hejoka.be
www.hejoka.be
3020 Herent Dennis Geelen 0494054553
dennisgeelen@gmail.com
www.koothoomi.be
8790 Waregem Dheedene Katlijn 0475336983
info@psychotherapiewaregem.be
http://www.psychotherapiewaregem.be
2300 Turnhout Elke Allard
elkeallard@hotmail.com
3070 Kortenberg Elke Pepermans 0499347751
elkepepermans51@gmail.com
www.praktijkdeparel.be
3570 Alken Ellen Indekeu +32 (0) 496 52 24 55
info@acupunctuurcentrum-sampermans.be
http://www.acupunctuursampermans.be/
2460 Tielen Ellen Stoffels 0475238747
ellen@zijnenworden.be
ww.zijnenworden.be
2490 Balen Els Janssen 0498288534
info@elsjanssen.be
www.elsjanssen.be
2560 Nijlen Els Schaerlaeken 0496511330
Els.schaerlaeken@skynet.be
Www.leefwijs.be
8552 Moen (Zwevegem) Eveline Librecht 0487 50 58 56
eveline.librecht@gmail.com
www.evelinelibrecht.be
1860 Meise Francisco D'Hoore 0495267578
francisco.dhoore@gmail.com
www.mentalmotion.eu
2980 Zoersel Hilde De Leeuw 0498 694200
hilde.deleeuw@telenet.be
www.hestiapraktijk.be
2540 Hove Hilde Naedts 0498290042
mindful@bewegeninaandacht.be
www.bewegeninaandacht.be
2550 Kontich Ilke Verherstraeten 0479909973
ilke@oogverbindend.be
www.oogverbindend.be
2110 Wijnegem Ingrid Versmissen 03/354 05 73
ingrid.versmissen@telenet.be
www.invers.be
2930 Brasschaat Isabel Vanderveren 0476380431
isabel.vanderveren@hotmail.com
1840 Londerzeel Joke Langmans 0499212147
jokelangmans@hotmail.com
jokelangmans.be
2840 Rumst Joyce Mathieu 0486/958523
info@evenstilstaan.be
www.evenstilstaan.be
2980 Halle Karen Bolders 0475245341
karen-b@live.be
www.terug-in-je-kracht.be
2180 Ekeren (Belgium) Katrien Billiet 0499342398
Katrien.billiet@gmail.com
https://www.praktijkhedera.be
3473 Waanrode Katrien Peters 0468/27 89 74
info@viacolumbus.be
info@viacolumbus.be
2300 Turnhout Katrien Swaegers +32 474275750
katrien.swaegers@gmai.com
2920 Kalmthout Kristel Ogiers 0477 42 53 72
kristel@zinnebeeld.be
www.zinnebeeld.be
2950 Kapellen Leys Bénédicte +32 477 27 82 87
info@antepassio.be
www.antepassio.be
3060 Korbeek Dijle Linda Op de Beeck 0497939718
linda.opdebeeck@protonmail.com
www.kinekorbeekdijle.be
2570 Duffel Lucia Van Den Eede 0478512646
www.luciavandeneede.be
9988 Watervliet Lucien Heyde 0475958528
lucienheyde@skynet.be
www.lucienheyde.be
9200 Dendermonde Lysa Murekatete 0486 72 61 07
lysamurekatete@gmail.com
4817 LD Breda Marijke van Steen +31641350837
info@coredyanmics.nl
www.coredynamics.nl
2270 Herenthout Machteld Baekelandt 0499/83.80.55
machteld.baekelandt@gmail.com
www.osteomachteldherenthout.be
2640 Mortsel Mahieu Rudi 0491550541
rudi.mahieu@skynet.be
https://www.sazoen.be
2110 Wijnegem Marc Franckx 03/354 05 73
marc-franckx@telenet.be
www.invers.be
2900 Schoten Marianne De Geyter 0475204890
info@meeander.be
www.meeander.be
3500 Hasselt Marij Gielen +32 496 88 20 66 of 0496 88 20 66 of 011 87 24 78
p-abc@skynet.be
www.p-abc.be
8200 Brugge Marleen Dens 0496/76 29 41
marleendens@hotmail.com
2018 ANTWERPEN (2018) Gert Kruitbosch 0468418877
GertKruitbosch@gmail.com
https://www.mensinverandering.com
2322 Hoogstraten-Minderhout Nadine Sterkens 0473616390
nadine.sterkens@telenet.be
www.onderwegmetjezelf.be
3600 Genk Nancy Janssens 0479843676
jan.nancy@hotmail.com
www.retro-spectief.be www.zegg.be
3010 Kessel-lo Nicole Keppens 0487/616099
nicole@baobab-leuven.be
https://www.baobab-leuven.be
4761CR Zevenbergen Nederland, bij Breda Pascal Rijnart
pascal@antoniusconsult.nl
www.antoniusconsult.nl
1702 Groot-bijgaarden Nathalie Rathé 0477719047
Nathalie.rathe@uniqtherapie.com
Www.uniqtherapie.com
1800 Vilvoorde Regina Moonens 0032486820711
Regina@aquadesino.com
Www.aquadesino.com www.laetus.be
3700 Tongeren Reinhilde Vermeulen 0494874743
info@jezelftevriend.be
www.jezelftevriend.be
9402 Meerbeke Sara Oldenhof 0486/46.67.63
sara@sleutelbosninove.be
https://sleutelbosninove.be/team/sara/
9050 Gentbrugge Schouppe Hilda +32 479 39 07 88
hs55wb44@gmail.com
www.hildaschouppe.be
3078 Everberg Stéphanie Hohl 0495 77 49 76
stephanie.hohl1966@gmail.com
4331 VC Middelburg Tinka Ruis 06-12280622
info@tinkaruis.nl
www.tinkaruis.nl
2800 Mechelen Tom Verheyden +32485209081
Verheyden.tm@gmail.com
3700 Tongeren Vanessa Cluckers 0479667031
vanessa@vanessacluckers.be
www.vanessacluckers.be
9140 Steendorp Verheyen Karin 0489554132
karin@senkaflex.be
www.levennaverlies.be
2350 Vosselaar Viviane Peeraer 0475572608
vivianepeeraer@gmail.com
https://www.vivianepeeraer.be
2930 Brasschaat Goeman Wanda 0479 48 09 36
wanda.goeman@gmail.com
2060 Antwerpen Wil Meeus 0485 201 588
wil.meeus@telenet.be
9050 Gentbrugge Wim De Staercke 0490197289
psycholoog.wim@gmail.com
https://www.psycholoogwim.com/
2020 Antwerpen wislet jeroen 0486457880
jeroen.wislet@gmail.com